Dzieci się bawią mamy korzystają

Dzieci się bawią mamy korzystają

Dzieci się bawią mamy korzystają

Spotkania dla mam to nowa propozycja naszego placu zabaw Zoolandia. Zapraszamy Panie szczególne takie, które mają małe dzieci, czyli mało czasu dla siebie. W każdy wtorek od 11.00 będą poruszane różne tematy dotyczące wychowania małych dzieci. Szczególną uwagę jednak poświęcimy mamom. Planowane zajęcia dla mam w styczniu :

15.01.2019 Pozytywny wpływ treningów na psychikę – czyli jak przetrwać po nieprzespanych nocach

22.01.2019 Jak współczesna mama może wygospodarować czas dla siebie

29.01.2019 Noszę bo kocham – dlaczego warto nosić dzieci w chustach i nosidłach

Na kolejny termin zaprasza Sylwia Płukis . Dzieci płacą wstęp. Bawią się na sali zabaw , nasza Animatorka je dogląda a Panie piją kawkę i słuchają prezentacji .

Sylwia Płukis – akredytowany coach ACC ICF, certyfikowany coach, trener, facylitator oraz mówca w zespole The John Maxwell Team. Pedagog, socjolog, pasjonatka rozwoju osobistego. Założycielka i kierownik Klubu Malucha “Wyspa skarbów” w Wodzisławiu Śl. Autorka projektu dedykowanego kobietom “Jesteś warta swoich marzeń”. Organizatorka Seminariów dla Kobiet oraz grup Mastermindowych. Od kilkunastu lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi, administracją państwową, środowiskiem biznesowym i edukacyjnym. Od 10 lat szkoli nauczycieli, rodziców, dzieci, bezrobotnych, osadzonych, rodziny zastępcze, kobiety, menedżerów i liderów. Ponad 2500 godzin szkoleniowych, 150 godzin coachingowych i 6-cio letnie doświadczenie menedżerskie. W latach 2011-2013 wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wodzisławiu Śl., oraz kierownik Ośrodka Młodziezowego „Flota Młodych” w Polskim Towarzystwie Kulturalnym. Obecnie właścicielka firmy Deepender Training & Coaching, na stałe współpracuje z Europejskim Instytutem Edukacji, Ośrodkiem Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych (WSiP), Fundacją You Can Free Us Polska, która zapobiega handlu ludziom, fundacją Medicover, która zajmuje się przeciwdziałaniem otyłości u dzieci i profilaktyką miażdżycy oraz z firmami szkoleniowo-konsultingowymi. Obszary, w których czuje się jak ryba w wodzie to rozwój osobisty, komunikacja interpersonalna, kompetencje społeczne, coaching rodzicielski, przywództwo, kompetencje liderskie, budowanie zaangażowanych zespołów. Matka trójki chłopaków – w tym jednego dorosłego, u progu usamodzielnienia 😉

Deepender Training & Coaching – firma szkoleniowo-coachingowa powstała z myślą o pomocy klientom indywidualnym, biznesowym i instytucjonalnym w podnoszeniu kompetencji społecznych ,nabywaniu umiejętności miękkich w obszarach komunikacji, radzenia sobie ze stresem i wypaleniem, w rozwoju osobistym, w poszukiwaniu ścieżki kariery, przywództwie, rozwoju kompetencji liderskich i budowania zespołów. Poprzez warsztaty, szkolenia oraz coaching indywidualny, grupowy i zespołowy pomaga uzyskiwać oczekiwane rezultaty i podnosić jakość życia osobistego i zawodowego.

Temat dla mam „Jak współczesna młoda mama może wygospodarować czas dla siebie” pojawił się w związku z pomysłem Prezesa IG Krzysztofa Dybca, który zaprosił mnie do współpracy. Dzisiejsze realia życia, oczekiwania społeczne wobec kobiet, szczególnie wobec matek, tempo życia, stereotypy na temat tego jak młoda matka powinna funkcjonować, powodują konflikty ról, presję oczekiwań oraz ogromny stres, w jakim młodym mamom przyszło żyć we współczesnych czasach. Chciałabym przede wszystkim uświadamiać młode mamy jak ważne jest wygospodarowanie czasu dla siebie, zadbanie o siebie, o swoje wewnętrzne potrzeby, o emocje, o równowagę życiową. Tak ważne jest dla nas abyśmy nie przenosiły na nasze dzieci naszych lęków, frustracji, niespełnionych potrzeb. Wszystkie chcemy wychować zdrowe i szczęśliwe dzieci, a do tego potrzebna jest przede wszystkim nasza zdrowa postawa i w tym celu chcę podzielić się własnym doświadczeniem oraz najnowszymi wynikami badań, pokazać możliwości wygospodarowania czasu dla siebie i korzyści dla całej rodziny, nie tylko młodej mamy.

ZAPRASZAMY Spotkania dla mam to okazja do poznania innych kobiet z małymi dziećmi. Zajęcia dla mam przygotowywane są z myślą o ich rozwoju osobistym.