Dzieci się bawią mamy korzystają

Dzieci się bawią mamy korzystają

Dzieci się bawią mamy korzystają

Spotkania dla mam to nowa propozycja naszego placu zabaw Zoolandia. Zapraszamy Panie szczególne takie, które mają małe dzieci, czyli mało czasu dla siebie. W każdy wtorek od 11.00 będą poruszane różne tematy dotyczące wychowania małych dzieci. Szczególną uwagę jednak poświęcimy mamom. Planowane zajęcia dla mam w styczniu :

15.01.2019 Pozytywny wpływ treningów na psychikę – czyli jak przetrwać po nieprzespanych nocach

22.01.2019 Jak współczesna mama może wygospodarować czas dla siebie

29.01.2019 Noszę bo kocham – dlaczego warto nosić dzieci w chustach i nosidłach

Na kolejny termin zaprasza Monika Osińska-Żabka . Dzieci płacą wstęp. Bawią się na sali zabaw , nasza Animatorka je dogląda a Panie piją kawkę i słuchają prezentacji .

Monika Osinska-Żabka

Pierwszym tematem jaki będziemy poruszyć jest to „Noszę bo kocham” czyli dlaczego warto nosić dzieci w chustach i nosidłach – odpowiemy sobie na pytanie czy chusta to tylko moda i wygoda czy stoi za nią coś więcej? Jak noszenie dziecka wpływa na budowanie więzi, rozwój fizyczny i emocjonalny. Niech po tym spotkaniu w głowach rodziców pozostanie najważniejsza informacja – “Noszę bo kocham” zamiast powtarzanego przez babcie “Nie noś bo nauczysz”. Noszenie to jest to co noworodek zna najlepiej – z tego składało się dotąd 100% jego życia.

Monika o sobie – Kim jestem?

Jestem mamą, żoną, doradcą noszenie dzieci w chustach, pracownikiem i czasem niektórzy mówią, że również przedsiębiorcą. Ale przede wszystkim to jestem świrem, naginam czasoprzestrzeń i udowadniam, że jeśli coś jest niemożliwe to tak naprawdę tylko kwestia czasu, kiedy to zrealizuję.

Co już osiągnęłam? Z mojej pasji do chust i noszenia dzieci zrodziła się moją chęć niesienia tej idei dalej. Pokazywania rodzicom, że dziecko to nie koniec “przygody życia” ale tak naprawdę jej wielki początek. Jestem tego świetnym przykładem, mając dwoje dzieci ukończyłam kurs doradczy i uczę rodziców jak z przytulonym do serca maluchem zdobywać świat!

Rozwijam się w fotografii … fotografuję noszących rodziców bo pasja rodzi pasję.


Uczę się i wiedzę swoją przekazuję innym o tym jak pasję przekuć w biznes. Sprzedaję więc chusty i całą masę akcesoriów z nimi związanych. Skupiam też wokół siebie innych zarażonych tą pasją, bo chusty to nie tylko kawał pięknej szmaty. To także  społeczność, która wspiera motywuje i nakręca do pozytywnego działania. 

Co jeszcze przede mną? Piszę książkę – składa się ona z pytań i odpowiedzi, których poszukujecie … Tak by każdy start w chustową przygodę był łatwy. A w jego podstawach było nie tylko uwolnienie rąk, ale także korzyści płynące z bliskości z maluszkiem. Chciałabym doczekać dnia kiedy chusty przestaną zadziwiać a będą codziennością każdego rodzica. Tak jak oczywistym jest wożenie maluszka w wózku tak oczywistym będzie noszenie go w chuście.

Do zobaczenia na stronie www.meababywearing.pl

ZAPRASZAMY Spotkania dla mam to okazja do poznania innych kobiet z małymi dziećmi. Zajęcia dla mam przygotowywane są z myślą o ich rozwoju osobistym.