Dzieci się bawią mamy korzystają

Dzieci się bawią mamy korzystają

Dzieci się bawią mamy korzystają

Spotkania dla mam to nowa propozycja naszego placu zabaw Zoolandia. Zapraszamy Panie szczególne takie, które mają małe dzieci, czyli mało czasu dla siebie. W każdy wtorek od 11.00 będą poruszane różne tematy dotyczące wychowania małych dzieci. Szczególną uwagę jednak poświęcimy mamom. Planowane zajęcia dla mam w lutym :

05.02.2019 Nauka i zabawa – Justyna Juszczak i Bożena Oleksiak z firmy Marko

12.02.2019 Rozwój mowy dziecka w wieku 0-7 lat; norma a zaburzenia – mgr Agnieszka Wilk

19.02.2019 Pozytywny wpływ treningów na psychikę – czyli jak przetrwać po nieprzespanych nocach – Ewa Hojka FitActive Studio

26.02.2019 Nosidło ergonomiczne – co warto wiedzieć przed dokonaniem wyboru

Na kolejny termin zapraszają Panie Justyna Juszczak i Bożena Oleksiak z firmy Marko . Dzieci płacą wstęp. Bawią się na sali Zabaw , nasza Animatorka je dogląda a Panie piją kawkę i słuchają prezentacji .

Sklepy „Markusia” są firmowymi salonami firmy Marko, która z ponad 20-letnim doświadczeniem jest ekspertem w branży Baby&Kids. Firma Marko jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów niemowlęcych światowych marek (fotelików samochodowych, wózków), takich jak: BeSafe, Mima, TFK, Oyster, Doona+ oraz zabawek edukacyjnych i  rozwojowych tworzonych przy współpracy z psychologami dziecięcymi, takich jak: Tiny Love, K’s Kids, K’s KidsTraining2s. Wszystkie produkty oferowane klientom posiadają standardowe Certyfikaty Unii Europejskiej, a większość z nich także rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Sklepy „Markusia” to jedne z większych placówek handlowych branży dziecięcej w regionie (Wodzisław Śl. ok 700m2, Rybnik 1100m2 ) w których klient znajdzie „wszystko pod jednym dachem”.

Oferta sklepów jest perfekcyjnie dopasowana do potrzeb dzieci oraz ich rodziców. Prócz produktów dedykowanych dzieciom, sklepy są wyposażone w produkty odpowiadające potrzebom przyszłym i obecnym mamom. Sklepy posiadają „kąciki dla mam”, w których mama może w intymności i spokoju nakarmić i przewinąć swojego malucha korzystając z przygotowanych najpotrzebniejszych akcesoriów. By zapewnić rodzicom swobodę w zakupach, sklepy umożliwiają spędzanie czasu najmłodszym klientom w zorganizowanych kącikach zabaw!

W sklepach „Markusia” klient może poczuć, że jest najważniejszy, ponieważ dba o to wykwalifikowana i kompetentna kadra sprzedawców.  

ZAPRASZAMY Spotkania dla mam to okazja do poznania innych kobiet z małymi dziećmi. Zajęcia dla mam przygotowywane są z myślą o ich rozwoju osobistym.

zapisy na www.mamy.evenea.pl