Dzieci się bawią mamy korzystają

Dzieci się bawią mamy korzystają

Dzieci się bawią mamy korzystają

Spotkania dla mam to nowa propozycja naszego placu zabaw Zoolandia. Zapraszamy Panie szczególne takie, które mają małe dzieci, czyli mało czasu dla siebie. W każdy wtorek od 11.00 będą poruszane różne tematy dotyczące wychowania małych dzieci. Szczególną uwagę jednak poświęcimy mamom. Planowane zajęcia dla mam w lutym :

05.02.2019 Nauka i Zabawa – Justyna Juszczak i Bożena Oleksiak z firmy Marko

12.02.2019 Rozwój mowy dziecka w wieku 0-7 lat, norma a zaburzenia – mgr Agnieszka Wilk

19.02.2019 Pozytywny wpływ treningów na psychikę – czyli jak przetrwać po nieprzespanych nocach – Ewa Hojka FitActive Studio

26.02.2019 Nosidło ergonomiczne – co warto wiedzieć przed dokonaniem wyboru

Na kolejny termin zaprasza Ewa Hojka z FitActive Studio. Dzieci płacą wstęp. Bawią się na sali Zabaw , nasza Animatorka je dogląda a Panie piją kawkę i słuchają prezentacji .

FitActive Studio to butikowy klub fitness, w którym wykwalifikowani instruktorzy z pasją do sportu i zdrowego trybu życia dbają o to by każdy bez względu na wiek, płeć i kondycję odnalazł coś dla siebie i zadbał o swoje zdrowie, formę i sylwetkę. FitActive Studio posiada w ofercie bardzo szeroki wachlarz zajęć grupowych oraz indywidualnych dla osób w każdym wieku. Między innymi: zajęcia fitness, treningi personalne, treningi obwodowe, pole dance, Salsation, jogę, pilates + zdrowy kręgosłup, zajęcia dla kobiet w ciąży. Klub honoruje karty sportowe Multisport Plus, Fit Profit, Ok System oraz Kartę Dużej Rodziny na którą można otrzymać rabat 20%.

FitActive Studio prowadzone jest prze Ewę – instruktorkę fitness, cross treningu I i II stopnia oraz  trenera  personalnego, ale przede wszystkim miłośniczkę aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.  Sport i aktywność fizyczna towarzyszą jej od zawsze. Jako dziecko trenowała gimnastykę sportową, akrobatykę, siatkówkę, koszykówkę, a  po  każdej  z  trzech ciąż trenowała w domu. Jest  niepoprawną  optymistką  uparcie  dążącą  do  celu. Lubi przełamywać stereotypy i nie boi się nowych wyzwań.  Jeżeli  tylko  zechcesz  pomoże  Ci  i  wesprze w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu 🙂 Jej motto: JEŻELI POTRAFISZ O CZYMŚ MARZYĆ TO POTRAFISZ TAKŻE TEGO DOKONAĆ! 🙂

Na prezentacji poruszy istotny temat wpływu treningów nie tylko na wygląd i zdrowie fizyczne, ale również na zdrowie psychiczne. Jest to kwestia szczególnie ważna dla świeżo upieczonych mam (ale nie tylko), które po nieprzespanych nocach i w burzy hormonów muszą sobie radzić w codziennych obowiązkach.

ZAPRASZAMY Spotkania dla mam to okazja do poznania innych kobiet z małymi dziećmi. Zajęcia dla mam przygotowywane są z myślą o ich rozwoju osobistym.