Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam jakie korzyści płyną z wizyt w Zoolandii.

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam jakie korzyści płyną z wizyt w Zoolandii.

Jak dbać o kontakt z dzieckiem

Na naszym placu zabaw czeka na Was miła i uśmiechnięta obsługa, która zawsze służy pomocą. Rodziców zachęcamy do odpoczynku przy kawie w naszej kawiarence. Nasza sala jest dopasowana do dzieci w każdym wieku, na starsze dzieci czeka kolorowy, trzypiętrowy labirynt z trzema zjeżdżalniami, duży basen z piłkami oraz zamek dmuchany co powoduje, że dzieci nie chcą stąd wychodzić i naprawdę doskonale, aktywnie spędzają swój wolny czas. Młodsze dzieci zachęcamy do zabawy w specjalnie wyznaczonym kąciku, który ma własny basenik z piłkami, domek, klocki oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych. Do zabawy razem z dziećmi zachęcamy również rodziców, ponieważ każdy może się u nas bawić. Nasi animatorzy ciągle poszerzają swoją wiedzę, a zabawy dostosowane są do grupy wiekowej uczestników, taki animator może poprowadzić również urodziny Twojego dziecka.

W naszej ofercie urodzinowej znajdziesz wiele propozycji zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Twoje Najlepsze Urodziny to oferta skierowana dla dzieci w każdym wieku, Animator przygotuje dla dzieci pełen pakiet atrakcji (w tym również gry na X-boxie) na cały czas zabawy. Zadbamy, żeby dzieci na długo zapamiętały wspólne zabawy z Zoolandią. Urodziny Laserowe to zdecydowanie propozycja dla większych dzieci która stała się naszym HITEM! Dwie godziny wciągających i rozwijających gier strategicznych, zabaw oraz konkursów z animatorkami sprawią, że Twoje dziecko nigdy nie zapomni takiej imprezy. Urodziny SPA, to zabawa z wątkami edukacyjnymi a głównym hitem jest kurs tworzenia mydełek glicerynowych o różnych zapachach, kolorach i kształtach. Jeśli potrzebujesz prezentu na święta lub urodziny dla dzieci Twoich najbliższych lub znajomych możesz zakupić u nas Voucher na dowolną kwotę i prezent gotowy. Możesz nas również zaprosić na wesele lub inne uroczystości rodzinne a my zorganizujemy Waszym dzieciom świetną zabawę.

Rozmarzyłaś się?

Tak było przez ostatnie 12 lat.

Teraz od marca podczas COVID dzieci głównie siedzą w domach przed laptopami.

My jednak mamy ogromną determinację, aby przetrwać w tych trudnych czasach. Dlatego jako jedyni w Polsce mamy możliwość zorganizowania urodzin dla Twojego dziecka online wraz z Naszą najlepszą animatorką. Takie urodziny odbywają się w domu, ale nie musisz obawiać się o organizacje zabaw, malowanie twarzy, czy tworzenie balonowych kreacji. Wraz z pudłem pełnym gadżetów urodzinowych otrzymasz również link do filmu. W dniu urodzin załączysz go, a nasza Animatorka odśpiewa z nimi sto lat, zatańczy mini disco, zorganizuje zabawy z piłeczkami, pokaże jak malować twarze i skręcać balony. I nie musisz się martwić gdzie kupić kredki czy balony, wszystko otrzymasz z KOFERM urodzinowym.

Więcej https://zoolandia.eu/urodziny-online/