Ferie w mieście

Ferie w mieście

Ferie w mieście ? Nic straconego. Każdego dnia w Zoolandii różne atrakcje. Animatorki organizują zabawy i konkursy, mini disco i xbox kinect, zabawy w policjantów i gry laserowe. Nie trzeba kupować wstępu na tydzień, nie trzeba płacić za wyżywienie. Pakujesz kanapki i zostawiasz dziecko na dowolny czas, możemy mu również zamówić pizzę. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Cały dzień pobytu w Zoolandii to jedyne 25 zł. Możesz zostawić dziecko na krócej i wyruszyć na zakupy.

Oprócz zabawy podczas pobytu uczymy także zachowań w grupie, integrujemy społecznie, pozwalamy odkryć talenty. Zostawiasz numer telefonu i w każdej chwili możesz odebrać dziecko. Masz ochotę pozostać, polecamy znakomitą kawę i przekąski. Ale to nie wszystko, jeżeli masz ochotę to pobaw się z dzieckiem, kupujesz bilet i wracasz do przeszłości a Twoje dzieci są zachwycone takim rozwiązaniem. Zamiast fitness czy siłowni sprawdź się w naszych labiryntach.

Ferie w mieście też są wspaniałe. Pakuj plecak z kanapkami i przybywaj na ferie 29 stycznia do 11 lutego, każdego dnia od 10.00-21.00

A tak się bawimy na różnych imprezach :