Referencje

Dbamy o rozwój Twojego dziecka!

Referencje. Opinie naszych gości o Zoolandii.

Najlepsze miejsce dla dzieciaczków w Wodzisławiu i okolicach,czyste bezpieczne i pełne atrakcji, dziewczyny opiekunki fantastyczne – można zostawić dziecko bez obaw, POLECAM WSZYSTKIM !!!

Joanna Czech

Urodziny dla córki zorganizowane bardzo dobrze. Animator bardzo dobrze poradził sobie z dużą grupa dzieci ?. Mało miejsca dla rodziców ale można sobie poradzić. Wszystko ładnie przygotowane podane i opieka przez 2 godziny animatora nad dziećmi. Dla rodziców również bez problemu kawa, talerzyki bez problemu. Polecamy i na pewno wrócimy!

Sylwia Hadaś

Polecam to miejsce dla maluszków. Byłem tam z wnukiem, bardzo mu się tam podobało.

Marski Gumiś

Dzisiaj odbyly sie w zoolandi urodzinki mojej 3 letniej Lenki. Córka jak i reszta gosci bawila sie swietnie. Pani animatorka dostosowala sie do wieku dzieci. Polecam z calego serca.

Artur Piecha

Miejsce rewelacyjne, dzieci zachwycone. Zawsze czysto, bardzo mila obsluga, pan niczym szeryf pilnuje porzadku ale i dba o bezpieczenstwo dzieci. Animatorka zaangazowana w prowadzenie zabaw. My oraz nasi goscie jestesmy bardzo zadowoleni z dzisiejszych urodzinek. Polecam!

Dann Ellis

Zobacz opinie o nas w serwisie TripAdvisor.  Jeżeli także spodobała Ci się Zoolandia i jesteś pod wrażeniem tego, jak DBAMY O ROZWÓJ TWOJEGO DZIECKA, to będzie nam miło, jeżeli wyślesz referencje na nasz adres mailowy: biuro@zoolandia.eu. Możesz także napisać opinie o nas bezpośrednio w serwisie TripAdvisor. Z góry bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

TripAdvisor

Masz pytania? Chcesz zarezerwować termin?

Zadzwoń do nas! 32 454 70 80
Napisz maila. biuro@zoolandia.eu
Spotkajmy się! ul. Targowa 5

Nasza oferta:

Zapraszamy codziennie od 10.00 do 21.00

Zapraszamy codziennie od 10.00 do 21.00

Grupy zorganizowane zapraszamy codziennie już od godziny 8.00.

Gdzie bawimy się? Zabawy z dziećmi mogą odbywać się w Zoolandii, na festynach, w szkołach, przedszkolach, a także u Ciebie w domu, ogrodzie, na działce, w trakcie komunii, wesela lub innej uroczystości rodzinnej. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości i od tego, co lubi Twoje dziecko. Bez względu na to, gdzie będzie odbywać się zabawa, zawsze możesz liczyć na naszych animatorów. Przygotują pełen pakiet atrakcji na cały czas zabawy. Zadbamy, żeby dzieci na długo zapamiętały wspólne zabawy z Zoolandią.