Urodziny online


Urodziny
online


Urządźmy razem
najlepsze urodziny
Twojego Dziecka


Tylko 3 proste kroki dzielą Cię od najlepszych urodzin, jakie możesz zorganizować w swoim domu:

…zamów kofer urodzinowy dla swojego dziecka. Najpierw wybierz datę imprezy urodzinowej, dokonaj zakupu i podaj adres do wysyłki kofra. Masz więcej niż 10 gości? Zatem możesz dokupić gadżety do kofra (jedyne 10 zł od dziecka)


Kurier dostarczy Ci przesyłkę z gadźetami do zabaw. Oczywiście – możesz ją otworzyć od razu. Jednak większą frajdę sprawisz dziecku, gdy odbędzie się to w dniu urodzin. Jeśli chcesz, możesz sprawdzić zawartość kofra w instrukcji (kliknij w obrazek poniżej)


Wszyscy już są? Zatem uruchom film i zacznij śpiewać
“Sto lat!”
Jeśli nie wiesz, co masz robić, to niczym się nie przejmuj – Magda wszystkim się zajmie i poprowadzi zabawę. Satysfakcja Jubilata, dzieci i gości GWARANTOWANA


Kofer urodziny online - skład i instrukcja

Jakby tego było mało, czeka na Was wspaniała promocja:

Najlepsze urodziny online
Najlepsze urodziny online
zamów urodziny i wygraj fotelik
Kliknij w zdjęcie, aby poznać szczegóły naszej promocji.
Aneta Buczak

“Wszystko było inaczej, niż do tej pory. Urodziny online to coś niesłychanego. Pierwszy raz miałam czas na zajęcie się poczęstunkiem. Mogłam też wziąć udział w zabawach. W ogóle nie musiałam zajmować się organizacją i pilnowaniem dzieci. Patrzyły w p. Magdę jak w obrazek i robiły wszystko, co tylko usłyszały z ekranu”

Aneta Buczak

Rybnik

“Urodziny online dla dzieci, to super pomysł na prezent. Moja przyjaciółka ma 7-letniego syna. Od teraz jestem jego ulubioną ciocią. Pewnie domyślacie się, jak Beata cieszyła się z tego, że zamieniłam jej Sajgon, którego się spodziewała na kilka godzin świetnej zabawy z dziećmi”.

Urszula Dybiec

Wodzisław Śląski

Jadzia urodziny online

“Rodzinna impreza w domu młodego jubilata – to zawsze podobny schemat. No chyba, że zamówisz dla swojego dziecka KOFER. Wtedy nawet dziadkowie bawią się tak, jak nigdy. Ups, miałam mówić o dzieciach, tak?”

Jadzia Brzezinka

Wodzisław Śląski

Urodziny online Pati KB

“KOFER to urodziny online w każdym tego słowa znaczeniu. Nawet granice państwa nie stanowią problemu 🙂 Mieszkamy w Niemczech i okazało się, że my również możemy sprawić taką wspaniałą niespodziankę naszemy synkowi. Trochę droższa wysyłka i czekaliśmy 2 dni dłużej, ale warto było. Świetnie bawiły się i nasze dzieci i dzieci niemieckich sąsiadów”.

Pati KB

Niemcy

Natalia urodziny online

“Lubię dzieciaki sąsiadów i chciałam sprawić im niespodziankę. Szczerze mówiąc – sama nie bardzo wiedziałam, czego się spodziewać. Urodziny z KOFREM wyszły idealnie – mam teraz całą gromadkę małych przyjaciół :)”.

Natalia Cyran

Jastrzębie Zdrój

Renata urodziny online

“Przez to całe zamieszanie z pandemią, urodziny mojego chrześniaka w sali zabaw stanęły pod znakiem zapytania. Na szczęście dowiedziałam się o Kofrze i to był jeden z najwspanialszych, wspólnie spędzonych dni. Strzał w 10! Brawo Kofer! Super pomysł! “.

Renata Paryl

Rybnik
Pytania i odpowiedzi – cz. 1

O ile wcześniej trzeba zamówić KOFER – urodziny online , żeby zdążyć ze wszystkim na czas?

Najwcześniej wyślemy Twój Kofer w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności za zamówienie (lub w pierwszy dzień roboczy). Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 48 godzin od jej zamówienia. Najpóźniej otrzymasz go do 7 dniu przed urodzinami

Jeśli potrzebujesz, możesz dokupić dodatkowe wsady do Kofra dla kolejnych dzieci. W trakcie składania zamówienia na urodziny online pojawia się opcja wyboru dodatkowych zestawów gadżetów.

Pomyśleliśmy o tym i dlatego zabawy nie wymagają dużo miejsca. Jeżeli przed TV można postawić dziesięcioro dzieci , to miejsce jest wystarczające do zabawy.

Oczywiście. To doskonałe miejsce, trzeba tylko mieć jakiekolwiek urządzenia audio wizualne, żeby głos Magdy był dobrze słyszalny. Telewizor, laptop, kilka komórek, bo każdy może odtwarzać film na swoim urządzeniu.

Pomyślelimy i o tym 🙂 Dlatego właśnie nasza Animatorka wkłada w zabawę maksimum energii. Wszystkie jej polecenia, które usłyszysz z ekranu, są łatwo zrozumiałe i przekazywane są precyzyjnie. Zadbaliśmy też o to, by wszelkie działania wymagające większego skupienia (malowanie twarzy, skręcanie balonów) zostały nagrane w zwolnionym tempie. Jeśli organizujesz urodziny dla starszych dzieci, same sobie poradzą z obsługą wszystkiego

zamów urodziny online i wygraj superfotelik
zamów urodziny online i wygraj superfotelik:
urodziny online to szansa na wygranie superfotelika
Kliknij w obrazek i zobacz, jaki fotelik możesz wygrać, gdy zamówisz urodziny online
Pytania i odpowiedzi – cz. 2

Z naszej praktyki wynika, że urodziny online trwają zwykle od 2 do 3 godzin.

Animatorka na filmie rozpoczyna od odśpiewania 100 lat. Potem film można zatrzymać, bo dzieci jedzą tort itp.

Następnie jest kilka zabaw z piłeczkami.

9 tańców mini disco to czyste szaleństwo i na pewno dzieci będą musiały odpocząć , napić się wody.
W każdej chwili można też zatrzymać film i powtórzyć ulubiony taniec.
Potem są wzory malowania twarzy pokazane w zwolnionym tempie. Dzieci mogą malować się wzajemnie, można malować dorosłych . Dużą atrakcją jest malowanie dorosłych przez dzieci. Średnio malowanie jednej twarzy zajmuje ok. 3 minuty.
I na koniec kilka propozycji kreacji balonowych. Tu również bardzo powoli pokazane są kolejne kroki przy skręcaniu balonów.
Naszym zdaniem minimalny czas przeznaczony na imprezę to 2 godziny

Choć to mało prawdopodobne, to mamy rozwiązanie i na to:) Możesz dokupić za jedyne 5 zł plik pdf zawierający kilkadziesiąt propozycji zabaw w domu. Z tym poradnikiem możesz przygotować wiele rezerwowych zajęć “na wszelki wypadek”. Przy części zabaw proponowanych w pdf-ie, można wykorzystać kredki pozostałe po malowaniu twarzy.

Do 24 godzin przed datą planowanych urodzin można wysłać wiadomość e-mail z prośbą o wyznaczenie nowej daty. Istnieje również możliwość wstrzymania wyświetlania filmu do czasu ustalenia nowego, satysfakcjonującego terminu.

Kredki są testowane dermatologicznie. W naszej firmie używamy ich od 12 lat właśnie dlatego, że są bezpieczne i łatwo się zmywają

Na dzień przed wyślemy link do filmu na VIMEO reklamujący, więc bedzie można się z tym oswoić W dniu urodzin wyślemy maila hasłem do wpisania, i już. Otrzymacie go Państwo już rano, aby sprawdzić, czy działa, co na nim jest, na różnych urządzeniach go odtworzyć.

Aby zobaczyć poniższą zajawkę filmu urodzinowego – wpisz hasło:

KOFER

Dokładnie w ten sam sposób będzie zabezpieczony Twój film urodzinowy. Prawda, że proste?

Po zamówieniu, film urodzinowy znajdziesz poniżej.
Hasło dostępowe otrzymasz w dniu urodzin