Zdrowe przekąski dla dzieci

Zdrowe przekąski dla dzieci

Zdrowe przekąski dla dzieci nie muszą być mało smaczne. Wiemy, że dzieciaki generalnie lubią to co nie zdrowe, ale mamy dla Was rozwiązanie. Wprowadziliśmy do sprzedaży na naszej kawiarence produktu mix.it . Wyjątkowo skomponowane zestawy musli, orzeszków, owoce fiolilizowane ( suszone mrozem 😀 )    oraz bezglutenowe batoniki. Przy następnej wizycie u nas spróbuj te zdrowe przekąski dla dzieci.

“Wzrost otyłości u dzieci osiąga w Europie Środkowej i w rozwiniętych regionach poziom epidemii, która obciąża całe społeczeństwo. Podstawą w walce z otyłością jest zdrowy styl życia. Wszystkie badania specjalistyczne dowodzą, że najważniejszą kwestią w odżywianiu dziecka, jest potrzeba dbania o zdrowe śniadania. Z badań wynika jednak, że ponad 50% starszych dzieci przed wyjściem do szkoły nie je śniadań. Musli w połączeniu z wyrobami mlecznymi jest więc idealnym posiłkiem na dobry początek dnia. Zawiera wszystkie potrzebne składniki odżywcze potrzebne dziecku, a odpowiednia proporcja wchłaniających się szybciej i wolniej węglowodanów, dostarcza ilość energii wystarczającą dla aktywności mózgu, która jest ważna szczególnie do południa.

“Właściwe śniadanie = zdrowe wyjście do szkoły”

W mojej przychodni, gdzie zajmujemy się otyłością dzieci, pierwsze pytania rodziców dotyczą właśnie śniadania. Staramy się o doprowadzenie do powrotu regularnych śniadań do jadłospisu dziecka. Najczęstszym “kontrargumentem” jest brak czasu. Z tego punktu widzenia musli z mlekiem jest faworytem. Przygotowanie go zajmie Ci kilka sekund. Moim głównym celem jest więc wprowadzenie śniadań, a drugim wprowadzenie zdrowych śniadań do jadłospisu dziecka.

To tylko fragment treści z bloga naszego partnera https://www.mixit.pl/blog/zdrowe-sniadnie-w-walce-z-otyloscia-dzieci

Batoniki Mixitki nie zawierają glutenu, laktozy oraz żadnych sztucznych barwników czy konserwantów, dlatego mogą być bezpieczne konsumowane przez alergików.
Nie posiadają ani grama zbytecznie dodanego cukru, dlatego stanowią zdrową alternatywę dla tradycyjnych słodkich batoników.

Pełny asortyment na stronie producenta  https://www.mixit.pl/

Leave a reply