Urodziny Laserowe

Dbamy o rozwój Twojego dziecka!

Urodziny Laserowe!

Niezwykła gra strategiczna z laserowymi pistoletami. Urodziny dla dzieci w wieku minimum 8 lat.!

W programie urodzin laserowych wciągające i rozwijające dzieci gry strategiczne z pistoletami na podczerwień. Doskonała zabawa, a do tego zestaw nachosów oraz specjalne zaproszenia i woda 0,7 dla każdego. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy.

Urodziny mogą odbyć się w Zoolandii lub w Twoim domu. Możesz umilić czas dzieciom na komunii, weselu lub innej uroczystości rodzinnej.

Zapraszamy codziennie od 10.00 do 21.00

Zapraszamy codziennie od 10.00 do 21.00

Grupy zorganizowane zapraszamy codziennie już od godziny 8.00.

Gdzie bawimy się? Zabawy z dziećmi mogą odbywać się w Zoolandii, na festynach, w szkołach, przedszkolach, a także u Ciebie w domu, ogrodzie, na działce, w trakcie komunii, wesela lub innej uroczystości rodzinnej. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości i od tego, co lubi Twoje dziecko. Bez względu na to, gdzie będzie odbywać się zabawa, zawsze możesz liczyć na naszych animatorów. Przygotują pełen pakiet atrakcji na cały czas zabawy. Zadbamy, żeby dzieci na długo zapamiętały wspólne zabawy z Zoolandią.

Opinie naszych Klientów.

Najlepsze miejsce dla dzieciaczków w Wodzisławiu i okolicach,czyste bezpieczne i pełne atrakcji, dziewczyny opiekunki fantastyczne – można zostawić dziecko bez obaw, POLECAM WSZYSTKIM !!!

Joanna Czech

Dzisiaj odbyly sie w zoolandi urodzinki mojej 3 letniej Lenki. Córka jak i reszta gosci bawila sie swietnie. Pani animatorka dostosowala sie do wieku dzieci. Polecam z calego serca.

Artur Piecha

Miejsce rewelacyjne, dzieci zachwycone. Zawsze czysto, bardzo mila obsluga, pan niczym szeryf pilnuje porzadku ale i dba o bezpieczenstwo dzieci. Animatorka zaangazowana w prowadzenie zabaw. My oraz nasi goscie jestesmy bardzo zadowoleni z dzisiejszych urodzinek. Polecam!

Dann Ellis

Masz pytania? Chcesz zarezerwować termin?

Zadzwoń do nas! 32 454 70 80
Napisz maila. biuro@zoolandia.eu
Spotkajmy się! ul. Targowa 5