Urodziny Laserowe!

Niezwykła gra strategiczna z laserowymi pistoletami. Urodziny dla dzieci w wieku minimum 8 lat!

W programie urodzin laserowych wciągające i rozwijające dzieci gry strategiczne z pistoletami na podczerwień. Doskonała zabawa, a do tego zestaw nachosów oraz specjalne zaproszenia i woda 0,7 dla każdego. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy.

Urodziny mogą odbyć się w Zoolandii lub w Twoim domu. Możesz umilić czas dzieciom na komunii, weselu lub innej uroczystości rodzinnej.

zaproszenie na laserowe urodziny do Zoolandii - najlepszej sali zabaw w Wodzisławiu

Zapraszamy: codziennie od 10.00 do 20.00

Grupy zorganizowane zapraszamy codziennie już od godziny 8.00.
Gdzie się bawimy? Zabawy z dziećmi mogą odbywać się w Zoolandii, na festynach, w szkołach, przedszkolach, a także u Ciebie w domu, ogrodzie, na działce, w trakcie komunii, wesela lub innej uroczystości rodzinnej. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości i od tego, co lubi Twoje dziecko. Bez względu na to, gdzie będzie odbywać się zabawa, zawsze możesz liczyć na naszych animatorów.
Przygotują pełen pakiet atrakcji na cały czas zabawy. Zadbamy, żeby dzieci na długo zapamiętały wspólne zabawy z Zoolandią.
zoolandia_postacie1
matka dziecka zadowolonego z wizyty w Zoolandii

Joanna Czech

Najlepsze miejsce dla dzieciaczków w Wodzisławiu i okolicach, czyste bezpieczne i pełne atrakcji, dziewczyny opiekunki fantastyczne – można zostawić dziecko bez obaw, POLECAM WSZYSTKIM !!!

Matka córki zadowolonej z wizyty w Zoolandii

Sylwia Hadaś

Urodziny dla córki zorganizowane bardzo dobrze. Animator bardzo dobrze poradził sobie z dużą grupą dzieci. Mało miejsca dla rodziców ale można sobie poradzić. Wszystko ładnie przygotowane podane i opieka przez 2 godziny animatora nad dziećmi. Dla rodziców również bez problemu kawa, talerzyki bez problemu. Polecamy i na pewno wrócimy!

Dziadek wnuczka zadowolonego z wizyty w Zoolandii

Marski Gumiś

Polecam to miejsce dla maluszków. Byłem tam z wnukiem, bardzo mu się tam podobało.

Artur Piecha

Dzisiaj odbyły sie w Zoolandi urodzinki mojej 3-letniej Lenki. Córka jak i reszta gości bawiła sie świetnie. Pani animatorka dostosowała sie do wieku dzieci. Polecam z całego serca.

Dann Elis

Miejsce rewelacyjne, dzieci zachwycone. Zawsze czysto, bardzo miła obsługa. Pan, niczym szeryf pilnuje porządku ale i dba o bezpieczeństwo dzieci. Animatorka zaangażowana w prowadzenie zabaw. My oraz nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszych urodzinek. Polecam!

Zadzwoń do nas

tel: 509 828 344

Napisz do nas

biuro@zoolandia.eu

Przyjdź do nas

ul. Targowa 5