Urodziny Laserowe

Urodziny Laserowe!

Niezwykła gra strategiczna z laserowymi pistoletami. Urodziny dla dzieci w wieku minimum 8 lat.!
W programie urodzin laserowych wciągające i rozwijające dzieci gry strategiczne z pistoletami na podczerwień. Doskonała zabawa, a do tego zestaw nachosów oraz specjalne zaproszenia i woda 0,7 dla każdego. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy.
Urodziny mogą odbyć się w Zoolandii lub w Twoim domu. Możesz umilić czas dzieciom na komunii, weselu lub innej uroczystości rodzinnej.

Zapraszamy:
od poniedziałku do piątku od 14.00 do 21.00
w soboty i w niedziele od 10.00 do 21.00

Grupy zorganizowane zapraszamy codziennie już od godziny 8.00.

Gdzie się bawimy? Zabawy z dziećmi mogą odbywać się w Zoolandii, na festynach, w szkołach, przedszkolach, a także u Ciebie w domu, ogrodzie, na działce, w trakcie komunii, wesela lub innej uroczystości rodzinnej. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości i od tego, co lubi Twoje dziecko. Bez względu na to, gdzie będzie odbywać się zabawa, zawsze możesz liczyć na naszych animatorów. Przygotują pełen pakiet atrakcji na cały czas zabawy. Zadbamy, żeby dzieci na długo zapamiętały wspólne zabawy z Zoolandią.

Opinie naszych Klientów.

Najlepsze miejsce dla dzieciaczków w Wodzisławiu i okolicach, czyste bezpieczne i pełne atrakcji, dziewczyny opiekunki fantastyczne – można zostawić dziecko bez obaw, POLECAM WSZYSTKIM !!!

Joanna Czech

Dzisiaj odbyły sie w Zoolandi urodzinki mojej 3-letniej Lenki. Córka jak i reszta gości bawiła sie świetnie. Pani animatorka dostosowała sie do wieku dzieci. Polecam z całego serca.

Artur Piecha

Miejsce rewelacyjne, dzieci zachwycone. Zawsze czysto, bardzo miła obsługa. Pan niczym szeryf pilnuje porządku ale i dba o bezpieczeństwo dzieci. Animatorka zaangażowana w prowadzenie zabaw. My oraz nasi gosśie jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszych urodzinek. Polecam!

Dann Ellis

Masz pytania? Chcesz zarezerwować termin?

Zadzwoń do nas! 32 454 70 80
Napisz maila. biuro@zoolandia.eu
Spotkajmy się! ul. Targowa 5